نمایشگاه بین المللی مبلمان و تجهیزات اداری 1401

1401/04/16
سی و یکمین نمایشگاه بین المللی مبلمان و تجهیزات اداری 1401 (HOFEX)

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی مبلمان و تجهیزات اداری (HOFEX)، بزرگ‌ترین رویداد صنعت مبلمان، با مشارکت حدود 300 شرکت داخلی و خارجی فعال در این حوزه برگزار می‌شود. هیئت‌های تجاری از کشورهای سوریه، عراق، روسیه، عمان، قطر و... در این نمایشگاه حضور دارند تا از آخرین دستاوردهای فعالان صنعت مبلمان در حوزۀ طراحی و تولید دیدن کنند.

با توجه به اهمیت صنعت مبلمان و سهم بالای آن از اشتغال کشور، این نمایشگاه یک فرصت بسیار مناسب برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی است تا محصولات جدید و متنوع خود را به بازار جهانی عرضه کنند. توسعه و پیشرفت صنعت مبلمان منجر به ایجاد اشتغال برای نیروهای جوان و افزایش توانمندی‌های داخلی می‌شود و از این جهت اهمیت ویژه‌ای دارد. شرکت دکوران نیز در راستای تحقق این اهداف تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و موفق به دریافت تندیس طراحی و تولید برتر مبلمان اداری در نمایشگاه (HOFEX) سال 91 و 92 شده است. حاصل تلاش مستمر پرسنل شرکت دکوران ضمن ایجاد رضایتمندی در مشتریان، محصولاتی است که هر ایرانی می تواند به ایرانی بودن آن افتخار کند.

رویداد بزرگ صنعت مبلمان از تاریخ 23 الی 26 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود. از غرفۀ بزرگ دکوران واقع در سالن 8 نمایشگاه دیدن فرمایید.

title

message

021 63000